Tabasalu Ühisgümnaasiumi õppekorraldus 4. juunist 2021

Head õpilased ja vanemad!

Seoses täiendavalt leevendatud piirangutega osalevad alates 4.06 kõik õpilased (v.a. 9.kl ja 12.kl, kes on vabastatud seoses eksamitega) kontaktõppel.

Palun jälgige klasside õppetöökorraldust SIIN.

Reisilt saabunutele:

• reisilt saabunutel tuleb järgida kehtivaid reegleid ning jääda reisilt naastes eneseisolatsiooni;
  • reisilt tulles ei pea eneseisolatsiooni jääma need, kelle vaktsineerimiskuur on lõpetatud või kes on viimase kuue kuu jooksul koroonaviirusest põhjustatud haiguse läbi põdenud ning arsti poolt terveks tunnistatud.

Haigustunnuste avaldumine koolis:

• õpilane peab haigustunnuste korral pöörduma õpetaja või kooliõe poole
  • õpilase haigestumisest informeerib kooliõde tema vanemaid. Haigustunnustega õpilasele antakse mask ja ta isoleeritakse teistest;
  • viirusnakkuste sümptomite (köha, nohu,  kurguvalu,  palavik, üldine halb enesetunne, ebatavaline väsimus) tekkimisel peab õpilane jääma koju, võtma esimesel võimalusel ühendust perearstiga ning teavitama klassijuhatajat.