« Tagasi

Tabasalu Triatloniklubi kutsub Harku valla sportlikule perepäevale

Sel pühapäeval, 29. aprillil algusega kell 11.00 on kõik oodatud Rannamõisa lasteaia juurde XX Tabasalu jooksule.


Harku valla ühisele spordipeole on oodatud erinevate sportlike eesmärkide ja ettevalmistusega jooksusõbrad  - pisikestest mudilastest väärikate seenioriteni.  Kavas on tibatillukeste laste 500m jooks, natuke suuremate laste 2 km jooks  ja kõigile ülejäänutele 5 km pikkune distants.  Juhend   Jooksurada

Tabasalu sportlik perepäev on kogu pere spordisündmus, kus kõik pereliikmed koos üks-kõigi-kõik-ühe-eest on oodatud kaunist kevadpäeva nautima.

Jooksul võistlevad nii lapsed kui nende emad-isad endale jõukohasel distantsil individuaalselt, kuid jooksu kokkuvõttes toovad oma perele saavutatud koha eest punkte. Kõige osavõturohkem pere kogub loodetavasti ka kõige rohkem punkte ning saavutab Harku valla kõige sportlikuma pere tiitli. Seni on selle väärika tiitli võitjateks olnud perekonnad Rennig, Rist, Pallas, Torv, Kübard ja Bondarchuk.

Auhinnad individuaalvõistluse parimatele on välja pannud erinevad Harku valla firmad.

Perevõistluse kokkuvõttes auhinnatakse peresid ühise vaba aja veetmise võimalusega: auhinnalaual on restoranide kinkekaardid, Nukuteatri külastused, spordikompleksi kinkekaardid, Oska koolituse kinkekaardid jne.

Tule ja veeda oma perega üks tore sportlik pühapäev Looduspargis!

Korraldaja Tabasalu Triatloniklubi. Üritus on tasuta.

NB! Eelregistreerimine: info@triatlon.ee (nimi ja sünniaasta).

Lisainfo: Tiina Pallas  5695 1593.