« Tagasi

Meie kooli poisid saavutasid jalgpalliturniiril II koha

17.-24. septembrini toimusid Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis. Võistlusi peeti kahes vanusegrupis (6.-7. klass ja 8.-9. klass). Tabasalu Ühisgümnaasium osales 6.-7. klassi turniiril.

Turniirile oli registreerunud 19 võistkonda, mängud toimusid 4 alagrupis. Meie alagrupis olid vastasteks Jüri, Saue, Kurtna ja Kiili. Kahjuks Kiili võistkond viimasel hetkel loobus ja meie alagruppi jäi 4 võistkonda.  Oma alagrupis alistati kõik vastased ja sellega tagati edasipääs finaalturniirile, mis toimus 24. septembril Sakus.

Finaalturniirile olid teistest alagruppidest pääsenud veel korraldaja Saku ja Viimsi, Laagri ning Maardu. Esimeses mängus Maarduga tuli vastu võtta kibe kaotus 1:2, teine mäng Laagriga läks juba paremini - võit meile 4:1, Viimsiga oli tasavägine mäng 4:3 ja viimases mängus Sakuga tuli võit lihtsalt 6:2.

Poisid andsid endast parima, kuid turniirivõiduks sellest ei piisanud. Meie võistkonnal oli turniiri lõpuks ühepalju punkte Maardu võistkonnaga, kuid olime neile kaotanud ja seega tuli meil leppida kokkuvõttes turniiri  II kohaga.

Meie kooli võistkonnas mängisid: Andreas Elstein, Freddie Heinmaa, Rasmus Kurušev, Lucas Liiva, Richard Liiva, Marcus Murumäe, Karl-Marten Mägi, Oliver Rass, Markus Remmet, Rene Rässa, Robin Sööt.

Tänud poiste treeneritele hea ettevalmistuse eest!

Ja samuti suur tänu lapsevanem Viktor Kuruševile, kes võistkonda nõu ja jõuga aitas.


Kogu võistkond pildil