Lasteaedade lapsed külastasid kooli

0. ja 11. aprillil külastasid meie kooli Harku valla lasteaedade lapsed, tulevased koolitulijad.

Mõlemal päeval saabus kooli ligi 90 lasteaialast, kokku 180 last koos oma õpetajatega. Neil oli võimalus külastada 1. klasside tunde ja tutvuda koolimajaga.
Lastele meeldis koolis väga, eriti see, kui nad said oma oskusi ja teadmisi näidata ning tunnis osaleda.

Suur tänu õpetajatele, kes lapsi vastu võtsid ja andsid tunni ligi 20 külalisele: Ülle Urb, Krista Savitsch, Riina Tõitoja, Ruth Rooba, Kaie Multer, Astrid Väizene ja Ülle Arumäe.

Täname ka abituriente, kes mõlemal päeval lasteaialastele kooli tutvustasid: Anete Tammeveski, Geir Rindla, Kristel Kammer, Janika Ojamäe, Carl-Ruuben Soolep, Kristiin-Heleen Krillo ja Minna-Mari Salm.

Kohtumiseni 1. septembril!