Kooli tugimeeskonnalt saab abi

Hea õpilane!

Kui Sulle tundub, et motivatsioon õppimiseks on kadunud või Sa ei saa praeguses olukorras oma õppeülesannete või emotsioonidega üksi hakkama, kui soovid lihtsalt mõnel Sulle olulisel teemal arutleda või nõu pidada, või oled märganud, et Sinu sõber on hädas ja vajaks abi, kuid ei julge või oska ise kellegi käest abi otsida, pöördu julgelt kooli tugimeeskonna poole.

Anna meile mistahes Sinu jaoks sobival moel märku, et soovid kohtuda või vestelda ning me võtame Sinuga ise ühendust, et kokku leppida Sinu jaoks sobivaim vestluse vorm või kokkusaamine koolimajas.

Jagatud mure on pool muret!

Meie kontaktid:

Lisaks saad alati mure korral pöörduda Lasteabi.ee telefonile (tasuta, anonüümne, ööpäevaringne) helistades numbrile 116111 või kirjutades info@lasteabi.ee või privaatsesse chatti.