Kooli showtantsijad osalesid edukalt tantsuvõistlusel Glitter 2012

20. aprillil toimus Pirita Vaba Aja Keskuses Noorte Tantsuvõistlus Glitter, kus 7-12-aastaste vanusegrupis osales 7  ja 13-20-aastaste vanusegrupis 9 tantsutruppi. Vaheajal pakkusid silmarõõmu Tallinna Balletikooli ning Märt Agu Tantsukooli tantsijad.

Meie kooli väikesed showtantsijad esinesid väga vapralt ja võidukalt.

2. – 3. klassi õpilaste tantsutrupp saavutas tantsuga „Linnatänaval" eripreemia(tasuta kuu aega hip-hopi tunde Free Flow tantsustuudios).

Tantsutruppi kuulusid 3.b klassist Heidi Õun, Liisa Perm, Jana Tugo, Katharina Heinaru ja Elis Marii Miliste; 2.c klassist Kelly Kullerkupp, Kerlyn Kodumaa, Kärol Minnik, Carmen Sinisoo ja Mirell Sööt; 2.d klassist Ann-Lisette Udumets ja Liisa-Lotta Savolainen; 2.b klassist Marii Emilie Kauber, Sandra Simone Jüriska ja Janeli Auväärt.

4. klasside tantsutrupp „Täheke" tantsis 2 tantsu ning saavutas tantsuga „Roundjack"  I koha ja tantsuga „Kes ütles?"  III koha.

Sellesse truppi kuuluvad 4.c klassist Sandra Väizene, Senell Sooman, Margareth Kandroo, Maria Mirelle Randväli, Luisa Sõrmus, Kirke Penter ja Helena Urbla; 4.b klassist Raili Annask ning 4.d klassist Lili-Ann Bürkland.

Auhinnaks sai tantsutrupp Al Mare Bowlingu ja Megazone kinkekaardid.