8.-9. klasside poisid pääsesid korvpalliturniiri finaali

Eesti koolide korvpalli meistrivõistluste finaal toimub 16.-17. oktoobril Haapsalus.

Sel kolmapäeval, 3. oktoobril toimus Tabasalu spordihoones Eesti koolide meistrivõistluste eliitliiga alagrupi turniir, kus osalesid Viimsi Keskkool, Rapla Ühisgümnaasium ja Tabasalu Ühisgümnaasium.

Esimeses mängus olid vastamisi Tabasalu ja Rapla poisid. Enne mängu võis favoriidiks pidada vastaseid, kelle koosseisus mängisid kolm Eesti koondise kandidaati. Mäng oli tuline ja lõpuks õnnestus meie poistel see seisuga 54:40 enda kasuks pöörata.

Teises mängus õnnestus Viimsi alistada juba veenvamalt tulemusega 87:38 ja nii pääsesidki meie poisid 16.-17. oktoobril Haapsalus peetavale finaalturniirile.

Meie võidukas võistkonnas mängisid Karl Glück, Oskar Juksar, Kevin Kullerkupp, Jarek Laande, Sten-Marten Lahek, Roland Liivak, Andre Luige, Silver Rohuniit, Oliver Roo ja Heinrich Tinno. Poiste treener on kehalise kasvatuse õpetaja Milvert Vaaks.

Võistlustel oli palju pealtvaatajaid ja kaasaelajaid, kellele poistelt suured tänusõnad!