Koolisümboolikaga esemete tellimine

Septembrist avame uue koolihoone, kus hakkavad õppima meie kooli kõige väiksemad. 

Tabasalu koolis on sügisest algõpetuse uues majas koolivormiks koolivärvides polopluus nii tüdrukutele kui poistele. Lisaks saab valida kardigani ja/või vesti. Koolivorm täieneb veel koolimütsiga, mis teeb meie õpilased uues majas väga uhkeks. 

Koolivormi pluus (lisana saab osta mütsi, kardigani ja/või vesti) on 1. - 5. klassidele kohustuslik kõigile igapäevaseks kandmiseks. Kool ootab panustama ühtse tunde loomisse kindlasti ka 5. klasse, et kogu uus maja, kus lisaks väikestele hakkavad õppima samuti 5. klassid, on koolivormis.

Mütsi saab kanda kogu koolipere soojade ilmadega ja pidulikel sündmustel. Pidulikel sündmustel kannavad lapsed valget pluusi. Koolivormi juurde saab ise valida viisakad püksid või seeliku. 

Koolivorm annab edasi just meie kooli märki ja sümbolit, millega anname edasi tunnet, et oleme uhked oma kooli üle! 

Tabasalu Kooli koolivormi ettetellimiskeskkonna link, kust saavad tellida koolivärvides ja kooli logoga vormi kõik klassid: https://koolivorm.norrison.ee/43-tabasalu-kool

Polopluuse on aastaringselt võimalik tellida e-poest lingil: https://norrison.ee/et/279-tabasalu-kool ja seal tuleb kirjutada siis märkuste lahtrisse, et Tabasalu Kooli logoga.

NB! Palume valida koolivärvides vorm (sinine, hall ja/või bordoo).