Koolitoit

12.05.20

Head vanemad!

Harku vald pakub võimalust komplekteerida toidupakid soovijatele, kes vajavad kindlasti koolilõunat, et tagada lapsele üks soe toidukord päevas kuni eriolukorra lõppemiseni.

Selle õppeaasta viimased toidupakid on komplekteeritud kaheks nädalaks.

Toidupakkide jaotamine toimub nimekirja alusel Tabasalu Ühisgümnaasiumi söökla poolsest uksest. Kuna soovijaid on palju, siis sel korral jagame pakke välja kahel päeval - 21. ja 22. mail 2020 (kes on selleks täitnud vormi hiljemalt 15.05) kell 12-15.

Kes millal peab paki järele tulema, sellest teavitatakse teid avalduses märgitud meili aadressile teisipäeval, 19. mail. Palume oma päevast ja kellaajast kinni pidada, et vältida suurema rahvahulga kogunemist.

NB! Kes on juba nimekirjas ning sai esimese toidupaki, see on automaatselt ka teise paki saaja. Kes toidupakki siiski ei soovi, kuid nime kirja pani, palume teil saata loobumisest info e-postiga kontakt@tyg.edu.ee samuti hiljemalt 15.maiks kell 16.00.

Järgmistest kättesaamise kuupäevadest teavitame samal lehel. Palume jooksvalt infot jälgida.

Täida avaldus SIIN