Tabasalu andekad jalgpallurid

Eelmisel nädalal toimusid kolmel päeval erinevad jalgpallivõistlused.

1. oktoobril korraldas meie kool 6.-7.klasside ja 8.-9.klasside maakondliku alagrupiturniiri.
Mõlemas vanuseklassis tulid võitjaks meie kooli võistkonnad, kes pääsesid edasi järgmisel päeval toimuvale maakondlikule finaalvõistlusele Laagri kooli, kus 6.-7.klasside võistkond saavutas tubli II koha ja 8.-9.klasside võistkond III koha.

2. oktoobril toimusid Kehtnas 8.-9.klasside tüdrukute vabariiklikud finaalvõistlused, kus meie tüdrukud pidid finaalmängu penaltiseerias alla vanduma Saaremaa tüdrukutele. Tulemuseks tubli II koht!
Tüdrukute võistkonda kuulusid: Eliis Kris Kristel, Laura Roots, Triin Taberland, Keidy Pööra (tunnistati ka parimaks mängijaks), Gethlin Tammoja, Kris Jette Piht, Alicia Halliko, Mia Lisett Meringo.

6.-7.klasside poiste võistkonda kuulusid: Robin Rocco Kõrran, Amor Orgusaar, Georg Maripuu, Georg Hein, Karl Jorven Vatsel, Mattias Mets, Rikhard Paluste, Juss Joosep Illison, Patrik Kristal, Karl Hendrik Reila.
8.-9.klasside noormeeste võistkond: Berg Maidla, Ken Tristan Jõelaid, Axel Kukk, Ralf Pätrik Linnupõld, Pedro Markvardt, Ermo Rondel, Jon Gustav Piirmaa, Hans Oliver Vuks, Ronaldo Sebastian Soans, Henri Raaper, Roland Lõuke, Robert Sepp.

Neljapäeval 03.10 toimus maakondlik gümnaasiumide jalgpalliturniiri.
Meie noormehed mängisid väga hästi, alagrupist pääseti edasi 1 viigi ja 2 võiduga. Poolfinaalis saadi vastaseks Kuusalu, keda samuti võitsime. Edasi tuli finaalmäng Keilaga, mis lõppes viigiga, võitja selgitamiseks tuli järjekordselt kasutada penalteid. Penaltiseeria võitsid meie noormehed ja ühtlasi vormistati sellega ka üldvõit gümnaasiumide arvestuses.
Võistkonda kuulusid: Andreas Pauri, Robin Mihkelson, Kevor Palumets, Richard Kristjan Kristel, Kaspar Veeväli, Märten Subka, Rudolf Tuul.

Tänud Tabasalu jalgpalliklubi treeneritele!

Võistlusi korraldas kehalise kasvatuse õpetaja Lea Ilves koostöös Harjumaa Spordiliiduga.
Kohtunikena said kätt proovida Stefan Sedman, Robin Sarapik, Meeri Tammiku, Karl Oliver Sau. Tänud kohtunikele!

Suurt jalgpallinädalat kroonis üldvõit gümnaasiumide arvestuses! Palju õnne!

5.09.19

Cultural heritage