Põhikooli teatejooks 23. septembril

Selle sügise spordipäev on täiesti teistsugune - osaleme üleeestilisel 15. heategevuslikul teatejooksul.

Meie kool on tuntud väga tublide sportlaste poolest ning nüüd ühendame nii spordi kui ka heategevuse. Meie soov on, et kõik lapsed liiguvad!

Teatejooks on heategevusüritus, mida tehakse juba aastast 2006, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus nad annavad oma panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud. Tabasalu Ühisgümnaasium liitus teatejooksu programmiga 2020.

Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Siin õpivad meie noored maast madalast hoolima inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hindama heategemise tähtsust. Ning loodetavasti oskavad noored sellevõrra rohkem väärtustada ka oma võimalusi liikuda ja sporti teha.

Lapsed ja noored annavad liikumisvõime kaotanud eakaaslaste raviks oma panuse Teatejooksul osaledes. Täiskasvanud saavad laste raviks ning Teatejooksul osalevate noorte panuse tunnustamiseks teha annetuse

Head jooksmist!

Loe lähemalt siin.