« Tagasi

Meie kooli triatloni harrastajad taas edukad

Pühapäeval, 10. novembril olid kõik triatloni huvilised Tartus, sest toimus esimene Uju ja jookse seeriavõistlus ning triatloni hooaja pidulik lõpetamine. 
 
Uju ja jookse võistlusel saavutas neidude A- vanuserühmas Grete Maria Savitsch 3koha, ujudes 300m ajaga 03.51, 83 ja joostes 2 kilomeetrit ajaga 07.52, 63. 4.koha saavutasid Hanna-Liisa Värik (neidude B-vanuserühmas), Gert Martin Savitsch (noormeeste B-vanuserühmas) ning Nora Lehtme (tüdrukud D-vanuserühmas). Kaspar Lepp saavutas 5. koha ja Emili Mannine 11.koha.
 
2018/2019 triatloni hooaja üldkokkuvõttes olid meie kooli noored tublid. Parimate tunnustamisel aparaaditehases said 1koha karika Kaspar Lepp ja 3koha karika Grete Maria Savitsch.
 
Haridusminister Mailis Reps on kutsunud tublid õppurid ja sportlased vastuvõtule "Tere tulemast Olümposele" 19.novembril Noblessneri valukotta. Sellel üritusel osalevad treener Lembit Pallasega koos Grete Maria Savitsch ja Gert Martin Savitsch, kes saavutasid suvisel Riia triatlonil kõrges konkurentsis vastavalt 2. ja 3. koha.
 
Suur tänu treener Lembit Pallasele ja palju kordaminekuid uuel hooajal!

5.06.20

 

Cultural heritage
in the context of
students' careers

 

Toimetaja: JANE TAMM