Kontsert Austraalia toetuseks

29. jaanuaril korraldasid 7.b klassi õpilased ja minifirma Võluhelin kooli aulas kaks kontserti "Päästke loodus!" Austraalia metsapõlengu ohvrite toetuseks. Kontserdil laulsid MA-MU mudilaskoor, MA-MU lastekoor koos Võluhelina lauluansambliga õpetaja Piret Puusta juhendamisel ja tantsisid tantsurühma Säde noored õpetaja Astrid Väizene juhendamisel. Klaveril saatis Siim Laane ja viiulil Kail Laanemets. Üritust juhtisid 7.b klassi õpilased Karen Viira ja Kevin Sõmerik.
Heategevuseks koguti 400 eurot, mis kanti 3. veebruaril Tallinna Loomaaia kontole, et see toetussumma hiljem Austraalia Loomaaedade ja Akvaariumite Assotsiatsiooni Looduse Alalhoiu Fondile (Zoo and Aquarium Association Australia Wildlife Conservation Fund) saata, et toetada kohalike loomapääste- ja rehabilitatsioonikeskuste tööd tules kannatada saanud ja elupaiga kaotanud loomade aitamisel.
Meie koolist tegi kõige suurema annetuse 3.b klassi õpilane Robin Aibast, kes tegi täitsa omaalgatuslikult oma tuttavate ja sugulaste hulgas korjanduse  ja annetas 52 eurot. Uuel koolinädalal külastab Robin koos 7.b klassi noortega Tallinna Loomaaeda. Loomaaias võtab noori vastu kampaania kõneisik ja loomaaia direktor Tiit Maran.

Õpilasi juhendasid ja toetasid õpetajad Piret Puusta ja Krista Savitsch.

5.09.19

Cultural heritage