Tabasalu Ühisgümnaasium on ajutiselt e-õppel. Koolimaja on suletud. Avamisest anname teada kooli kodulehel.

Edukas majandusvõistlus

8.veebruaril 2020 osalesid meie kooli õpilased TalTechi majandusvõistlusel. Võistlus oli pühendatud TalTechi majandusteaduskonna 80. sünnipäevale. Võistlusele registreerus 147 gümnaasiumiõpilast üle terve Eesti.
Majandusvõistluse kümnel paremal, kes saavutasid vähemalt 60% maksimaalsest punktisummast, on võimalus asuda õppima Tallinna Tehnikaülikooli väljaspool tavapärast vastuvõtu konkurssi.

Lisaks oli esiviisikule välja pandud rahalised auhinnad.

Tabasalu Ühisgümnaasiumist osales võistlusel üle tosina õpilase. 1.koht võideti 68 punktiga 100st võimalikust ja selle võitis Gustav Adolfi Gümnaasiumi 12. klassi õpilane.

Meie kooli parimad olid:
13. koht 56 punktiga Marcus Pupart 10.a klassist.
27. koht 50 punktiga Jürgen Pukk 12.klassist.
Mõlemat noormeest autasustatakse TalTechi diplomiga.

31. koha saavutasid võrdsete punktidega Marvin Kivisalu (11.a.) ja Sandra Simone Jüriska (10.a) ning 35.koha Robin Küttis (10.a)

Õpilasi juhendab Krista Savitsch.

23.03.20

Cultural heritage