Ülipõnev eTwinning projektorienteerumine !

9. maist -16. maini toimunud eTwinning projektorienteerumine on õnnelikult finišisse jõudnud.
Meie kooli esindasid õpetajad:
Ringa Rooteman 4. 5. 6. ja 11. klassiga, Ivi Madison 7.a klassiga, Helle Nigul 6.d klassiga ja Lea Netz 2.b klassiga.

Projekti raames õpilased mõistatasid projektipealkirju, lindistasid helifaile, tegid kiirelt animatsioone, leiutasid uusi eestikeelseid sõnu, tutvustasid meie kodukoha ägedamaid paiku foto ja kirjeldusega ning vaadet meie kooli aknast õue, kirjutasid muinasjutte, arutlesid demokraatia üle ja mõtisklesid teemal - kuidas sulle meeldib õppida.

Tabasalu Ühisgümnaasium MÄRGITI ÄRA KUI AKTIIVSEIMA OSALUSEGA KOOL. Suur, suur tänu teile, õpetajad.

Kõige raskem ülesanne oli kujutada ette, milline oleks eTwinning kui ta oleks elusolend. Sellega tuli ülihästi toime Lee-Ann Järvis. Tema joonistus tõsteti esile. Näete seda postituse all.
Ühtteist osalenud koolide õpilaste tehtust näete siit: bit.ly/2HvNB2G

Cultural heritage