Uudised

Eesimaa Uhkuse nominent!

Tabasalu Ühisgümnaasiumis on täna külas TV3 ja seda üliarmsal põhjusel - meie gümnasistidele aitab füüsikat õpetada Ene-Silvia Sarv, kelle Asendusõpetajate MTÜ on esitanud Eestimaa Uhkuse nominendiks! Intervjuu andsis nii Ene ise kui ka õpilasesinduse president Risto Pärn. Aitäh, Ene ja...

Õpilasfirmad kutsuvad laadale!

Õpilasfirma Difusioon, minfirma Tükike kooki ja miniminifirma Krõbe küpsis kutsuvad teid kõiki oma tooteid ostma Lions Klubi heategevuslikule jõululaadale Tabasalu laadaplatsil 15.detsembril kell 11.00-16.00.

TV3 tänugala "Eestimaa Uhkus" nominent

Ene-Silvia Sarv aitab meie kooli gümnaasiumiõpilasi edastades neile oma pikaaegset kogemust ja oskusi ning teadmisi füüsikast. Selle aunimetuse puhul külastab teisipäeval meie kooli ka TV3.

Õpilasfirmade tegus nädalavahetus

Jõulukuu on sel aastal TÜG miniminifirmadele, minifirmadele ja õpilasfirmadele olnud üsna toimekas ja kiire aeg.    8 . detsembril  osalesid meie 2 miniminifirmat, 1 minifirma ja 3 õpilasfirmat  Viimsi  Keskuses toimunud õpilasfirmade laadal. Meie õpilased...

Loodusteaduste piirkondliku olümpiaadi 2. koht!

Siim Laane loodusteaduste olümpiaadil Harjumaa piirkonnas II koht.      39. koht riiklikus piirkonnavoorude arvestuses. Siim sai edasi riiklikkusse võistlusvooru.    Juhendaja Eda Rohula.   Palju õnne!