Vilistlane koolitunnis. Juubelinädal täies hoos

Juubelinädal algas esmaspäeval "Vilistlane koolitunnis" sündmusega, mil paljudele klassidele andis huvitava tunni põnev persoon vilistlaste seast. Õpilased said näiteks aimu õppimisvõimaluste kohta TTÜ Eesti Mereakadeemias, kuulsid mitme ameti igapäevategemistest, arutlesid hobidest või kuulasid meenutusi vilistlase kooliajast.

Iga esineja sai hiljem kohvilauas pajatada oma tunni andmise kogemusest, mälestuseks jagati tänukirju ja kooli infobuklette.

Suur tänu neile, kes võtsid vaevaks ja rõõmuks osaleda: Ringa Lek, Taavi Küttis, Merilin Ahwazian, Kati Raudsepp, Rain Annama, Merilin Metspalu, Bert Lõuke, Piia Indermitte, Aivar Pehme, Kristo Pals, Arno Kask, Jaanika Nigul, Renee Luhalep, Aare Halliko, Kristiina Tiimus, Martin Talts, Ingmar Roos, Elina Vilja, Artur Kamberg, Jonel Põld ja Sigrid Sinnep! Kahju, et kõikidele klassidele "oma" vilistlast ei jagunud...

Aitäh, Kairi Kalm meeldejääva tunni korraldamise eest!

Vaata fotogaleriid