TÜG korvpalluritelt kolm medalit

Septembrist novembrini toimusid erinevates Harjumaa spordikeskustes Harjumaa koolide meistrivõistlused korvpallis. Nagu viimasel ajal heaks tavaks on saanud, saavutasid TÜG poisid nendel võistlustel häid tulemusi.

Kõige nooremad, 6.-7. klassi korvpallurid, saavutasid võistlustel Keila ja Loksa korvpallurite järel tubli kolmanda koha. 8. - 9. klassi poisid saavutasid teise koha ja gümnaasiumi poisid samuti teise koha. Esimesed pidid tunnistama Saku Gümnaasiumi ja teised Turba Gümnaasiumi paremust.

Võistlustega võib rahule jääda, sest korvpallurid on teinud nii suvel kui  sügisel väga tublisti tööd.

Medalivõitjad 6. - 7. klasside meistrivõistlustel olid Oskar Juksar, Heinrich Tinno, Andreas Taru, Tormi Puri, Carl Hiie, Erik Tojak, Oliver Rahu.

8. - 9. klasse esindasid Joosep Indermitte, Kert-Kaspar Tammaru, Kristo Murd, Kevin Kullerkupp, Andre Luige, Jarek Laande, Sten-Marten Lahek, Silver Rohuniit, Toomas-Hendrik Tomberg.

10. - 12. klasside Harjumaa Meistrivõistlustel esindasid meie kooli Kristjan Kulbert, Fred-Erik Piirmaa, Hanno Kruusimaa, Karl-Anders Kandroo, Silvar Liiv, Hans-Kristjan Velling, Kevin Laande ja Hendrig Sellik.

Treenerina juhtis võistkondi Milvert Vaaks, ettevalmistusi aitasid läbi viia abitreenerid Meelis Tammaru ja Siim Palu.

Eraldi tahaks tänada lapsevanemaid, kes aitasid võistlejate transportimisel, TÜG kooliperet mõistva suhtumise ning Harku valda treeningportsessi toetamise eest.