Teeme Ära talgupäev Tabasalu Ühisgümnaasiumis

3. mail, päev enne ülemaailmset Teeme Ära talgupäeva aitasid Tabasalu Ühisgümnaasiumi 6 klassid eesotsas 6B klassi õpilase Lisette Maria Lasseli ja õp. Dulsi Songi`iga koristada ära kooliümbruse ja selle läheduses oleva metsaraja.
Lisette Maria algatas ise prügikoristusaktsiooni ja kaasas õpetaja abiga ka teised õpilased. Projekt vältas kaks õppetundi ja vabatahtlikuna käisid abiks oma õpilastega Adele Teras, Helle Nigul ning Kaili Rannapalu.
Suured tänud ka õp. Jana Loomikule, kes lahkelt vajadusel oma abi pakkus ! Tänud õpilastele ja õpetajatele positiivse, heatahtliku ja loodusest hooliva suhtumise eest ! Koos ja väikeste tegudega viime maailma prügivabama tuleviku suunas, mida pole häbi järeltulevatele põlvedele pärandada !