Teadaanne

Alates 1. juunist saab kooli aatriumis õpikuid tagastada, tagastamine toimub graafiku alusel.

Sujuva tagastuse eelduseks:

Õpilane korrastab kodus õpikud - võtab ära kaaned, paberid, vaatab üle sisu, et ei oleks harilikuga märkmeid tehtud, kustutab need. Kontrollib, et ei oleks märkmepabereid/tunnikontrolle vahel, kirjutab nime õpiku lõppu. Vajadusel parandab teibiga katkised õpikunurgad.

Õpikud pannakse ühte paberkotti, mille peale kirjutatakse õpilase nimi ja klass. Kotti lisatakse ka õppeaasta jooksul laenutatud ilukirjandus.

Vanem toob koti kooli aatriumisse laua peale sellele klassile ettenähtud ajal. NB! Eelistame, et õpikud toob tagasi vanem, et vältida õpilaste kogunemisi kooli ees ja ümbruses.

Garderoobist asjade kättesaamine.

Peale õpikute tagastamist läheb vanem garderoobi (läbi aatriumi trepist alla), kus töötaja aitab teda õpilase kapi üles leidmisel ja asjade kättesaamisel. Eelnevalt lapsevanemal on vaja kaasa võtta kapi võti ja teada lapse kapi numbrit.

Kui vanemal on tuua mitme lapse õpikud, siis teeb ta seda korraga ühel päeval. Ka asjad saab ta kätte samal päeval garderoobist.

8. juunist hakkab raamatukogu klassijuhatajatele teada andma, kellel on veel  midagi tagastada (v.a. täiendavale õppetööle jääjad).

Graafik

Tagastatavad õpikud