Teadaanne

Head vanemad ja õpilased!

Seoses koroonaviiruse levikuga on kool võtnud praeguse hetkeni tarvitusele kõik abinõud, mida me teha saame ning mida soovitavad nii Terviseamet kui ka Haridusministeerium.

Ametlikult ei ole koolil tänaseni ühtegi teavet ega ettekirjutust Terviseametilt.
Kinnitame, et helistasime reede õhtul Terviseametisse, kust saime vastuseks, et kuni nad kooli teavitanud ei ole võimalikust juhtumist, ei tasu meil üle muretseda.
Otseloomulikult on kogu koolipere samuti mures ning jälgime olukorda väga teravalt.

Kindlasti kohe, kui peaksime saama ametliku teate mõne juhtumi kohta, kõiki ka informeerime ja tegutseme Terviseameti juhtnööride järgi.
Helistasime uuesti täna hommikul Terviseametisse ja kool sai kinnitust, et meil pole põhjust muretsemiseks kuni ükski laps koolis ei ole koroona-positiivseks osutunud.

Rahulikku meelt.