TÄNANE ETTEVÕTLUSPÄEV

Tabasalu Ühisgümnaasium korraldas ettevõtluspäeva raames õpilasfirmade laada.

Noori ettevõtjaid külastas ka Eesti ettevõtlusminister Rene Tammist, kes noortega aktiivselt suhtles ja neid motiveeris ka tulevikus ettevõtlusega jätkama ning neid väga kiitis.

Oma tooteid müüsid Tallinna ja Harjumaa koolide õpilasfirmad, Tallinna 21. koolist, EBSist ja mujalt. Tabasalu Ühisgümnaasiumist osales 8 õpilasfirmat, kes on 7.-12. klassist ning müüvad väga erinevaid tooteid - täpilistest vihikutest aasiapäraste supisegudeni. Õpilasfirmadel oli pakkuda T-särke, vannipalle, limonaadi, kohukesi ja ka mobiililaadijaid ning veel palju huvitavat. Üks õpilasfirma annetab ka osa müügist heategevuseks, mis on väga tänuväärne.

Nooremad õpilased tutvustasid 5.-6. klasside mini-minifirmade parimaid näiteid, sest 5. aprillil on meie kooli ettevõtlusmeeskonnal organiseerida esmakordne vabariiklik mini-minifirmade laat.

Päevajuhid olid HEAKi ettevõtluskonsultandid Ege Kirik ja Gerli Veeleid. Suur tänu teile!
Ettevõtluspäeva külastasid ka JA esindajad, kellel ka meie päev väga meeldis ja kes noori kiitsid.
Suur tänu majandus-ettevõtlus õpetajale Krista Savitschile, kelle käe all on meie kooli õpilasfirmad just nii edukaks saanud.
Suur tänu kõigile osalejatele ja külalistele