Tagasi Kooli

Kolmapäeval, 19. oktoobril õpetasid meie õpilasi erinevate elualade esindajad. Külalisõpetajaid on seekord 20. Väga mitmed neist on meie kooli lapsevanemad

Oli ka teisi meie valla elanikke. Õppimise erinevaid valdkondi ja võimalusi käsitlevad Ott Kasuri, Eva – Maria Kangro, Maret Hein, Reet Roos, Angela Loot, Lauri Tabur ja Priit Männik. Tervislikule toitumisele ja liikumisele pööravad tähelepanu Jaanus Ritson, Matis Toome, Angelica Udeküll, Kristo Pals. Põnevaid ameteid ja erialasid lahkavad Allan Kiil, Peeter Kamberg, Kristi Moosus. Kuidas paremini oma mälu kasutada teavad õpilased pärast Tauri Tallermaa loengut. Pank ja raha on teemad, mida valgustab lapsevanem Marika Meikar. Kuna paljudele lastele meeldib pildistada siis on kohal fotograaf Lembit Michelson. Millised on noorte võimalused kodukohas aktiivselt kaasa rääkida on teemad, mida jagavad Evelin Tiirik ja Kaupo Rätsepp. Samuti räägime lastekaitsest ja seda teeb lastekaitsespetsialist Helve Keel.