Tabasalu koolinoored on tublid kreatleedid

Sügisest 2018 kuni kevadeni 2019 kestnud vabariiklik ettevõtlus- ja majandusvõistlus Creatlon on lõppenud ja tulemused on selgunud.
Tabasalu kooli tiim Nutikad koosseisus Rico Praks, Karoliina Liis Ruuto ja Vivian Kolberg (7.b klass) saavutasid kolmandal etapil ehk loovülesandes, milleks oli ettevõtlusmuinasjutu koostamine, Creatloni tiimide hulgas 1.-2. koha 34,7 punktiga 40-st võimalikust.
Creatlonile registreerus oktoobrikuus 57 võistkonda. Võiduka lõpuni jõudis neist 16 tiimi. Pikalt vältav ja raskeid ülesandeid sisaldav võistlusmäng osutub igal aastal liiga keerukaks ja seetõttu loobuvad paljud tiimid lõpuni võistlemisest. Lõpuni pingutavad need, kellel meeskonnatöö ideaalselt toimib.

Lõpptulemused on sellised:
Vabariiklik 7. koht meeskond Nutikad (7b) koosseisus Rico Praks, Karoliina Liis Ruuto ja Vivian Kolberg.
Vabariiklik 10.koht meeskond Tapsikad (7a) koosseisus Triinu Rior, Kaisa Koger ja Mia Tiare Vahi.
Vabariiklik 12.koht meeskond Muumitrollid (9b) koosseisus Kertu Ernits ja Sandra Simone Jüriska.
Tabasalu koolist olid võistlustules 3 meeskonda, kes võidukalt lõpuni jõudsid ja meeletult tööd ning vaeva nägid ja oma tulemusse panustasid.

Kiitus tublidele!
Õpilasi juhendas Krista Savitsch