Tabasalu Basseinitriatlon!

Eesti Koolispordi Liidu egiidi all toimuv Tabasalu Basseinitriatlon toimus sel aastal 12.mail Tabasalus. Osa võttis poolsada noort 30-st erinevast koolist. Võistkondlikus arvestuses võitis ülekaalukalt Tabasalu Ühisgümnaasiumi võistkond Haabneeme Kooli ja Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi ees. Tabasalu kooli eest olid oma panust andmas Nora Lehtme, Marie Rõõmussaar, Carl Kenneth Kolberg, Hanna-Liisa Värik, Gert Martin Savitsch, Grete Maria Savitsch, Kaspar Lepp ja Sander Lilleväli.

Individuaalses arvestuses saavutasid 1. koha oma vanusegruppides Nora Lehtme (1.-3.klass), Grete Maria Savitsch (8.-9.klass) ja Kaspar Lepp (8.-9.klass). 3.koha saavutasid Marie Rõõmussaar (1.-3.klass), Hanna-Liisa Värik (6.-7.klass) ja Gert Martin Savitsch (6.-7.klass).

Võidukarikas ja diplom jäävad kaunistama kooli karikakappi, aga Pitsastuudio pani välja preemia parimale koolile ja kutsub võitjad koos pitsat sööma.

Palju õnne! Meie kool on triatlonis parim. Kiidusõnad treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele! Täname kõiki, kes korraldustiimis oma õla alla panid ja suur kummardus sponsorite ja toetajate ees