Suurepärased tulemused majandusolümpiaadilt!

10.märtsil toimus vabariikliku majandusolümpiaadi piirkonnavoor. Üle Eesti osales 155 õpilast 47 koolist. Harjumaa piirkonnavoorus oli õpilasi sel aastal märkimisväärselt rohkem kui tavaliselt, kokku 19 õpilast.

Meie kooli tulemused olid alljärgnevad:
1.-2.koht Marcus Pupart (11.A)
3. koht Kris Robin Metsoja (10. A)
4. koht Ilja Karasjov (10.A)

Juba teist aastat järjest lunastas Marcus Pupart endale kutse majandusolümpiaadi lõppvooru. Palju õnne kõigile tublidele noortele ja suur tänu osalemast!

Meil on ka hea meel teada anda, et 10. A klassi õpilane Ilja Karasjov on valitud SEB koolisaadiku programmi. Programm kestab selle aasta veebruarist juunikuuni. Lisaks paljudele koolituspäevadele ja kohtumistele mentoritega ootab Iljad võimalus anda 7ndikele ja 9ndikele tunde ja tutvustada rahatarkuse temaatikat koostöös õpetaja Krista Savitschiga.
Palju õnne ja tegusaid päevi ka Iljale SEB koolisaadiku programmi liikmena.

Õpilasi juhendab Krista Savitsch.