Saksamaa Liitvabariigi suursaadik härra Christian Matthias Schlaga Tabasalu Ühisgümnaasiumis

18. novembril 2011, rahvusvahelise ettelugemispäeva raames külastab Saksamaa Liitvabariigi suursaadik Christian Matthias Schlaga Tabasalu Ühisgümnaasiumi.

Saksamaa Liitvabariigi suursaadik Christian Matthias Schlaga väisab 18. novembril 2011 Tabasalu Ühisgümnaasiumi. Suursaadik härra Schlaga külastab seoses rahvusvahelise ettelugemispäevaga, mida tähistasime oktoobri lõpus, meie kooli ja loeb 1. -3. klassi õpilastele ette lasteraamatut \"O, kui ilus on Panama\". Meie kooli õpilased esinevad külalistele ühe rahvatantsu ja saksakeelsete lauludega ja näitavad uuele suursaadikule, kes andis oma volikirja üle Eesti president Ilvesele alles 28.septembril 2011, väga head saksa keele oskust.

Mälestuseks antakse suursaadikule kaasa valminud raamat 1 A klassi laste kunstitöödest etteloetud raamatu \"O, kui ilus on Panama\" põhjal. Koolis on üleval ka näitus 1. -3. klassi õpilaste joonistustest tiigrist ja karust, kes on selle raamatu peategelased.

Lisaks saadikule on külaliste hulgas Tallinna Saksa Kultuuriinstituudist Anne Lind ja Triin Mägi ning Saksa LV saatkonna esimene sekretär (Kultuur, Press, Õigus- ja konsulaarteenused) Aili Rehbein.

Üritusel osalevad meie kooli 1. ja 3. klassi saksa keele õppijad, Pangapealse lasteaia väikesed mudilased ning lapsevanemad.

Herzlich Willkommen!

Krista Savitsch
TÜG klassi- ja saksa keele õpetaja