Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa

Selle aasta 11.-17. oktoobril osalesime Erasmus+ projekti "Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa" raames Poolas töökohtumisel. Kooli esindasid 8. klassi õpilane Sandra Väizene, 9. klasside õpilased Kristi Pappel, Robert Mosin, Johanna Brita Uusmees, Liina Mitman, 10. klassi õpilased Katrin Glück, Ken Laumets, Mattias Otsla ning 12. klassi õpilased Marlene Leppänen ja Sigrid Lilleväli. Õpilasgruppi saatsid õpetajad Astrid Väizene ja Krista Savitsch.

25.novembril -1. detsembril võõrustasime oma koolis sama projektiga seoses külalisi partnerkoolidest Poolast, Ungarist, Türgist ja Kreekast. Üheksale õpetajale partnerkoolidest  esinesid meie tublid laululapsed õpetaja Elen Ilvese ja Piret Puusta juhendamisel  ning tantsulapsed õpetaja Astrid Väizene juhendamisel.  Külastati ka mitmeid ainetunde. Kohtumise põhiteemaks oli "Digipööre ja nutiseadmete kasutamine õppetöös". Külalistele pakkusid põnevaid ja kaasahaaravaid ainetunde inglise õpetaja Sigrid Mets, matemaatikaõpetaja Kristine Laanisto, loodusõpetuse õpetaja Lea Koppel. Külaliste võõrustamisel osutasid kaasabi veel Kairi Kalm, Siret Piir, Lea Netz, Helle Laats ja Ingvar Veidenberg. Meeleolukaks osutus ka kohtumine koolidirektor Carolin Kadajaga ning vastuvõtt Harku vallavanem Kaupo Rätseppaga.

Antud projektis osalemiseks sai TÜG strateegiliste koostööprojektide taotluse rahastuse eelmise aasta septembris.

Pilte külaskäigust Poola

Pilte vastuvõtust Tabasalus