Õpilaste COVID-19 vaktsineerimispäev 16. augustil Tabasalus

Vähendamaks koroonaviiruse levikut kooliõpilaste hulgas, toimub 16. augustil kell 11.00-18.00 Tabasalu ühisgümnaasiumi parklas (Vahtra tänava poolsel küljel) vaktsineerimispäev õpilastele.

Vaktsineerimine toimub vaktsineerimisbussis Pfizeri või Jansseni vaktsiiniga. Janssen vaktsiin on ühedoosiline ehk vaktsineerimiseks on vaja vaid ühte süsti. Jansseni vaktsiini ei manustata alla 18-aastastele. Vaktsineerimisele pääseb elava järjekorra alusel.

Kaasa palume võtta isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass). Alla 18 aasta vanused õpilased peavad kohale tulema koos vanemaga.

Vaktsineerimine annab kaitse raske haigestumise eest. Mida rohkem on meie hulgas vaktsineerituid, seda kiiremini saame viirusest jagu ning naasta tavapärasesse elurütmi.

Vaktsineerimine on vabatahtlik. Üldinfot vaata: www.vaktsineeri.ee

Küsimuste korral palume võtta ühendust valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga tööpäevadel kell 09.00-16.00 telefonidel 600 3867 või 600 3869.

Õpilaste vaktsineerimispäeva korraldab Harku valla sotsiaal- ja tervishoiuosakond.