Õpilasfirmade tegus nädalavahetus

Jõulukuu on sel aastal TÜG miniminifirmadele, minifirmadele ja õpilasfirmadele olnud üsna toimekas ja kiire aeg.

8.detsembril osalesid meie 2 miniminifirmat, 1 minifirma ja 3 õpilasfirmat Viimsi Keskuses toimunud õpilasfirmade laadal. Meie õpilased müüsid riidest kotte, kosmeetikat, vihikuid, küpsetisi ja käsitöölimonaadi. Kohale oli tulnud pea 70 õpilasfirmat. Põnevatele müügiartiklitele leidus ka arvukalt ostjaid.

9.detsembril olid meie 1 miniminifirma ja 2 minifirmat Vääna jõululaadal oma tooteid müümas. Kõige säravama müügi tegi minifirma Vürtsipoisid (7.B klass).

Erinevat liiki õpilasfirmasid on võimalik veel kohata ja nende tooteid osta meie koolimajas 17. ja 20.detsembril jõululaadal ning 15.detsembril Tabasalu heategevuslikul jõululaadal.

Õpilasfirmasid juhendab õpetaja Krista Savitsch.
Projekti finantseerib Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond