Meie kooli 8.klasside õpilasvõistkondade head tulemused maakondlikult geograafia teemapäevalt!

1.novembril toimus Viimsi koolis selle õppeaasta 1.maakondlik geograafia teemapäev 8.klasside võistkondadele. Toimus loeng teemal „Brasiilia", loengu pidajaks oli TLÜ õppejõud geograaf Sirje Siska.

Peale loengut toimus sama teema kohta viktoriin. Kokku osales viktoriinis 27 võistkonda Harjumaa koolidest, meie koolist 3.
Kõik meie kooli võistkonnad olid väga tublid – 8.b klassi võistkond koosseisus Katriina Metstak, Karoliina Liis Ruuto ja Vivian Kolberg ja 8.b klassi võistkond koosseisus Rico Praks ja Hans Vuks jagasid võrdse punktide arvuga 2. kohta ja 8.a klassi võistkond koosseisus Triinu Rior, Kaisa Koger, Klaus Ilmjärv saavutasid 9.koha.

Õpilasi juhendas meie geograafiaõpetaja Lea Koppel.

Palju õnne!