Koolis toimus kevadkontsert

Kooli emadepäevale pühendatud kevadkontsert toimus seekord õues, koolimaja esisel platsil. Kontserdi kava oli mitmekülgne nagu eileõhtune ilmgi Tabasalus.

Kontserdi alguses paistis ilus päike, nii et kõik kohaletulnud said oma piknikutekid maha laotada ja asuda etteasteid nautima. Vahepeal tuli taevast alla üks korralik vihmahoog, aga ei väikesed tantsijad-lauljad ega pealtvaatajadki ei lasknud end sellest väga häirida. Kontserdi lõpuks aga oli taevas näha lausa kahekordset vikerkaart.

Kontsert oli vahva ja loodetavasti jäid kõik rahule. Suur aitäh kõigile vapratele esinejatele, nende juhendajatele ja õpetajatele, tugimeeskonnale ning muidugi õhtu peakorraldajale huvijuht Kairi Kalm´ile.

Kontserdil laulsid 1.-2. klassi mudilaskoor, 3.-4. klassi mudilaskoor, 1.-2. klassi poistekoor, 3.-5. klassi poistekoor, 2.d klassi poisid, 1.b, 2.a ja 4.c klassi lapsed ja mitmed solistid.

Tantsudega esinesid nii 2.-4. klasside rahvatantsijad, aeroobikaringi tüdrukud kui 1.a ja 1.b klassi lapsed.

Meeleolukaid fotosid kontserdist saab vaadata siit.

Kooli aatriumis on praegu väljas ka suur kevadnäitus õpilastöödest - tulge vaatama!