Klaver kooli 2016 kontsert-tulupäev

Kutsume kõiki muusikasõpru Tabasalu kooli laupäeval, 8. oktoobril. Plaanis on korraldada üks läbi aegade suurim kontsert kooli ajaloos, kus astuvad üles meie kooli sajad ja sajad õpilased, andes nii oma panuse uue klaveri soetamisel.

Päeva algus on kell 12.00 ja igal täistunnil algab uus 45 minutiline kontsert.

Üles astuvad nii klassikollektiivid kui ka üksikesinejad. Kuuleme koorilaulu ja näeme erinevaid tantse ning kindlasti paitab kõrva klaverimäng ja nii mõnigi muu muusikainstrument.

12.00 esinevad õpetaja Elen Ilvese õpilased
13.00 esinevad õpetaja Piret Puusta õpilased
14.00 õpetaja Astrid Väizene  tantsurühmad ja Huvitegevuse ja Noorsootöö SA tantsijad
15.00 Tabasalu Muusikakooli muusikud
16.00 õpetajate Ülle Urbi ja Elin Otsa õpilased
Tulemas on veel mõned üllatused.

Samal ajal on sööklas avatud kohvik, kuhu ootame õpilasi ja vanemaid müüma omatehtud suupisteid/küpsetisi, erinevaid jooke ja hoidiseid. Saadud tulust palume 10% annetada klaveriostu toetusfondi. Et müüjaid korraga liiga palju ei saaks, palun eelregistreerida siin

Lisaks kohvikus maiustamisele on võimalus ka fotoboxis koos sõpradega sellest toredast päevast üks ühine ülesvõte teha. Ühe võtte hind on 2€.

Samuti kutsume kõiki osalejaid sündmust pildistama ja avalikult oma FB lehel ka koheselt postitama #klaverkooli kasutades. Postitatud info saab nähtavaks

Kontsert on tasuta.

Olete oodatud toetama Estonia tiibklaveri (mudel 225) soetamist, annetades MTÜ TÜG Arenduskoda arvele EE752200221056676092, märgusõnaga "Klaver 2016". Kogumiskast on avatud ka kohapeal.

Kohtumiseni

Kairi Kalm