Gümnaasiumipoistelt Harjumaa koolide korvpalli meistrivõistluste II koht

Teisipäeval, 16.oktoobril osalesid meie kooli 11.-12. klasside korvpallurid Harjumaa koolide meistrivõistluste finaalturniiril Kuusalus.

Kogu turniiril sammusid meie korvpallurid võidult võidule, järjest alistati Kuusalu, Saku ja Kose koolid. Finaalis saadi vastaseks vana tuttav Keila Kooli võistkond, kellele oldi sunnitud seekord alla vanduma. Vaatamata sellele võib poiste sooritusega rahule jääda, sest tervel turniiril kaotatigi ainult Keilale.

Tabasalu Ühisgümnaasiumi meeskonnas mängisid Kevin Laande, Hendrig Sellik, Reigo Sellik (11.klass); Karl-Anders Kandroo, Silvar Liiv, Hans-Kristjan Velling(12.klass).

Võistkonda juhendas treenerina Tabasalu Palliklubi abitreener Siim Palu ja võistkonna valmistas ette treener Milvert Vaaks.

Kogu võistkond pildil

Milvert Vaaks