Ettevõtlusnädal Tabasalu Ühisgümnaasiumis

8.oktoobril võtsid 86 Tabasalu Ühisgümnaasiumi 7.-9.klassi õpilast osa vabariiklikust ettevõtlus- ja majandusviktoriinist Creatlon, mille korraldas JA Eesti. Sel aastal osales viktoriinil üle Eesti 2106 õpilast. Maksimaalset 30 punkti kahjuks keegi ei saavutanud. Meie kooli edukamateks olid 9.B klassi õpilased, kes on majandusvaldkonnas põhikooli parimad just seetõttu, et nad õpivad ettevõtlust õppeainena juba kolmandat aastat.

Vabariiklikul tasemel saavutas Aksel Zupsmann 27 punktiga kõrge 21.koha, Grete Kariste 25.koha ja Karoliina Liis Ruuto 31.koha. Koht lõpp-protokollis olenes sellest, kui kiiresti keegi ülesanded lahendas.

9.A klassist olid parimad Triinu Rior ja Kaisa Koger 25 punktiga.

8.B klassist olid kolm parimat Siim Kängsepp 25 punktiga, Mihkel Tingas ja Gert Martin Savitsch 24 punktiga. 8.C klassi parim oli Henri Vain 20 punktiga.

7.B klassi parim oli Mihkel Mikker ja 7.C klassist Markus Aamisepp 23 punktiga ning 7.A klassist Egert Altpere 20 punktiga,

Parima 200 hulka ehk 10% sisse mahtusid meie koolist 19 õpilast. Kiitus ja tunnustus neile!

Õpilasi juhendasid õpetajad Krista Savitsch ja Jane Tamm.