Edukas osalemine konkursil

Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatakse alates 2006. aastast üleriigilist konkurssi „Eesti parim koolisöökla", mille eesmärk on parimate näidete varal innustada koolitoitlustajaid oma tööd tõhustama

Parandamaks kokkade professionaalsus, tõuseks pakutava toidu kvaliteet ja kasvaks koolitoidu populaarsus õpilaste seas.

Meil on hea meel teatada, et Tabasalu  kool  on valitud „Parima koolisöökla" konkursil finaali seitsme kooli sekka, kes 4. novembril Tallinna Toidumessil võistlevad Parima koolisöökla tiitli eest.
Avalikul võistlusel tuleb etteantud aja jooksul valmistada kolm rooga.

Usun, et konkursil saatis edu meid just tänu toimivale meeskonnatööle. Palju õnne edukale söökla naiskonnale koosseisus Liidia Maikina, Riina Oselein, Merle Indermitter, Eve Uustalu, Elgi Olu, Õie Luigas, Heidi Õunpuu ja Alme Ardoja. Suur tänu ka füüsikaõpetaja Olgert Laidsaarele (fotograaf), IT-juht Alari Laht (abi tehnoloogiakaartide vormistamisel) ja arendusjuht Kersti Vana (projekti üldjuht).

Tabasalu kooli söökla renoveeriti 2010 suvel ja siin toitlustatakse  iga päev ligi 1000 inimest. Täname sööklapersonali igapäevase tänuväärse töö eest!

Hoiame pöialt ja soovime edu 4. novembril!