Auhinnasadu jalgpallis

Eelmisel nädala teisipäeval toimusid Harjumaa alagrupiturniirid 6.-7.klasside ja 8.-9.klasside poistele Paldiskis. Meie poisid mängisid väga head jalgpalli ja mõlemas alagrupis tuli võit, mis tagas edasipääsu Harjumaa finaalturniirile Laagris.

Finaalturniir toimus eile ja seal saavutasid meie 6.-7.klasside poisid (fotol) 3.koha ning 8.-9. klasside noormehed tubli 2. koha, mis tagas neile edasipääsu neljapäeval Viljandis toimuval finaalturniirile.

01. oktoobril korraldas meie kool 10.-12.klasside turniiri, kus kohale tuli 9 võistkonda. Meie noormehed saavutasid 3. koha.
Kõigi vanuseklasside poiste tulemused kokku tagasid meile Harjumaa gümnaasiumide arvestuses üldvõidu. Suur rändkarikas tuli meile juba 6 korda.

02. oktoobril toimus Raplas EKSL-i finaalturniir 6.-9.klasside tütarlastele. Finaalturniirile pääses 10 võistkonda. Väga südikas mäng kindlustas meie tüdrukutele võidu. Parimaks mängijaks tunnistati Carmel Sööt.

Palju õnne! Õpilasi juhendab õpetaja Lea Ilves.