Alates 18.01.2021 tulevad kooli 1.-4. klassid ja lõpuklassid (9. ja 12. klassid)

08.01.2021 teavitasime otsusest, mille kohaselt TÜG taasalustab kontaktõpet esialgu väiksemas mahus. Vastava otsuse kooskõlastus (HTM ja TA poolt) eeldas iganädalast uut kooskõlastusringi läbimist.

15.01.2021 ei pikendanud Terviseamet oma eelnevat kooskõlastust ja seda hoolimata rekordtasemel olevast riiklikust nakkuskordajast.

Sellest lähtuvalt lähevad alates 18.01.2021 üle kontaktõppele ka 1.-4. klassid ja lõpuklassid (9. ja 12. klassid). Alates 25.01.2021 taastub koolis täielikult kontaktõpe.

Täiendavalt on Terviseamet kinnitanud, et klassides, kus õpetajad on haigestunud ja/või eneseisolatsioonis, toimub distantsõpe.  Seetõttu tuleb arvestada, et juhul, kui peaksid realiseeruma viiruse levikuga seonduvad riskid, siis oleme potentsiaalselt sunnitud puudutatud klasside osas uuesti distantsõppele minema.

Eeltoodust lähtuvalt ootame alates  18.01.2021 koolimajja õppima järgnevaid klasse:

1abc

2abc

3abcd

4abcd

9abcde

12ab

VK1-8 (kontaktõppel alates 11.01)

Kontaktõppel olevad õpilased saavad kõik koolimajas süüa. Varasemalt kokkulepitud aegadel toimub ka toidupakkide jagamine kõigile, kes on selle saamiseks ennast registreerinud.

Käesolevas keerulises olukorras on ülimalt oluline, et suhtuksime kõik väga tõsiselt enda ja ligimeste tervise hoidmisesse. Palume õpilastel mitte tulla COVID haiguskahtlusega kooli, koolis rõhutatult jälgida hügieeninõudeid ning kanda näomaske.

Lugupidamisega

Martin Öövel