1. veebruaril koolis ettevõtluspäev õpilasfirmade laada ja ettevõtlusministri külaskäiguga!

Tabasalu Ühisgümnaasium korraldab ettevõtluspäeva raames õpilasfirmade laada.

Laat toimub 1. veebruaril 2019 kell 10-14 kooli aatriumis. Noori ettevõtjaid külastab ka Eesti ettevõtlusminister.

Oma tooteid müüvad Tallinna ja Harjumaa koolide õpilasfirmad. Tabasalu Ühisgümnaasiumist osaleb 8 õpilasfirmat, kes on 7.-12. klassist ning müüvad väga erinevaid tooteid - täpilistest vihikutest aasiapäraste supisegudeni.

Noorematele õpilastele pakume tutvumiseks 5.-6. klasside mini-minifirmade parimaid näiteid, sest 5. aprillil on meie kooli ettevõtlusmeeskonnal organiseerida esmakordne vabariiklik mini-minifirmade laat.

Ostma, kooliga ning ettevõtlusega tutvuma ootame aga kõiki õpilasi ja õpetajaid, lapsevanemaid ning meie valla elanikke.

Kohtumiseni Tabasalus!