TÜG 30

Tabasalu Ühisgümnaasiumi 30. sünnipäeva tähistame aasta vältel mitmete ürituste ja sündmustega:

Kevadel:
"Klaver kooli 2016" kontsert/tuluõhtu
5. mai 2016

Vilistlaste Kevadpäev
21.mai 2016

Sügisel:
"Klaver kooli 2016" kontsert/tulupäev
8.oktoober 2016

Tagasi Kooli 2016: Vilistlane koolitunnis
14. november 2016
"Tagasi kooli" on kodanikualgatus, mille eesmärk on tugevdada Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd. Tagasi kooli algatuse raames kutsutakse tunde andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid – tegusaid kodanikke, lapsevanemaid, vilistlasi, üliõpilasi ja kõiki neid, kes soovivad koolielus kaasa lüüa.
Tabasalu Ühisgümnaasiumi juubeli puhul ootame vilistlasi enda valmisolekust ja huvist 14. novembril koolitundi märku andma! Oma ideest ja valmisolekust kirjuta palun kooli huvijuht Kairi Kalmile.

Koolikokkutulek
18. november 2016

17.00-18.00 külaliste saabumine

18.00-19.00 aktus (aula)

19.00-20.00 klassijuhatajatund

21.00-21.45 viktoriin (aula)

23.00 tort ja kohv

01.30 peo lõpp

Rohkem infot leiad siit: Facebook, Tabasalu Ühisgümnaasiumi veebileht

Koolikokkutuleku info

Viimasest ühispeost vanade klassikaaslaste ja õpetajatega on möödunud viis aastat ja Tabasalu kool tähistab sel aastal oma 30. sünnipäeva! Või teisiti öeldes siis kolmekümnendat verstaposti.

Ootame kõiki vilistlasi, endisi ja praegusi õpetajaid ning töötajaid 18. novembril 2016 kell 18 Tabasalu kooli kokkutulekule! Õhtu möödub juubelimeeleolus, kus saab istuda traditsioonilises klassijuhataja tunnis, taasavastada koolikoridore ning näha endisi õpetajaid, töötajaid ja muidugi klassi- ja koolikaaslasi. Hoolitse kindlasti ka selle eest, et kõik Sinu klassikaaslased, sõbrad-tuttavad ja endised kolleegid Tabasalu koolist oleksid kokkutulekuga kursis ja annaksid enda tulekust meile kindlasti teada!

Oma tulekust palume teada anda siin hiljemalt 15. novembriks

Ürituse kohta leiab pidevalt täienevat infot Facebookis Tabasalu Ühisgümnaasiumi lehel ja koolikokkutuleku ürituse lehel. Hoia silm peal, kuna põnevat informatsiooni jagame nendes kanalites juba peagi!

Osalustasu vilistlastele on 15€, mida ootame ülekandena 15. novembrini k.a. Õpetajatele ja töötajatele on osalemine tasuta.

Ülekande palume teha:
TÜG Arenduskoda MTÜ
EE752200221056676092
Selgitus: TÜG30, nimi, lennu number.

Tasuda saab sularahas ka kohapeal.

Kohtumiseni novembris!

Tabasalu koolipere

Täiendava informatsiooni saamiseks palume pöörduda kooli huvijuht Kairi Kalmi või kooli kommunikatsioonijuht Katrin Mesilase poole.

Juubeli puhul on koolipere võtnud eesmärgiks vahetada välja kooli tiibklaver, mis on aastast 1964 ning tänaseks juba üsna kulunud. Sel puhul on kutsub kool üles kooli sõpru toetama koolile uue klaveri ostmist. Sellest, kuidas saaksid just Sina oma panuse kooli juubelikingile anda, saad lugeda täpsemalt .