Tugispetsialistid

Nimi                           Ametikoht Vastuvõtuaeg Ruum E-post Telefon 
Kristine Laanisto

tugispetsialistide koordinaator 

       
Kristlin Kask

sotsiaalpedagoog
9.-12.klass

E-R 8.00-16.00

SK II k.

203

kristlin.kask@tyg.edu.ee 55512680
Anni Kasemägi sotsiaalpedagoog 6.-8.klass E-R 8.00-16.00 300 anni.kasemagi@tyg.edu.ee 55553497

Laura Herne

sotsiaalpedagoog 1.-5. klass E-R 8.00-16.00 AM III k. laura.herne@tyg.edu.ee 55560527

Kornelia Kaik

eripedagoog/õpiabi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM I k. kornelia.kaik@tyg.edu.ee  
Nele Truubon sotsiaalpedagoog 7.-8. klass   MER208 nele.truubon@tyg.edu.ee 56453579

 

psühholoog E-R 8.00-16.00, lapsevanemad kokkuleppel SK II k 206    
Riina Tõitoja logopeed lapsevanemad kokkuleppel AM III k. riina.toitoja@tyg.edu.ee  
Mariann Mihkelson väikeklassi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM-114 mariann.mihkelson@tyg.edu.ee  

Tiia Pottmann

väikeklassi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM 210 tiia.pottmann@tyg.edu.ee  

Anna Pillau

abiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel) kokkuleppel      
Merilin Ahwazian abiõpetaja kokkuleppel   merilin.ahwazian@tyg.edu.ee  
Kairi Kalm karjäärinõustaja kokkuleppel 302 kairi.kalm@tyg.edu.ee  
Kristina Saar kooliõde (tervishoiuteenuse pakkuja) kokkuleppel SK II k. kristina.saar@tyg.edu.ee 55656096
 SK – spordikompleks
AM – algklasside maja