Tugispetsialistid

Nimi                           Ametikoht Vastuvõtuaeg Ruum E-post Telefon 
Karin Lember tugispetsialistide koordinaator (lapsehoolduspuhkusel)        
Ebe Värk tugispetsialistide koordinaator E-R 8.00-16.00, lapsevanemad kokkuleppel AM I k. ebe.vark@tyg.edu.ee  
Kristlin Kask

sotsiaalpedagoog
8.-12.klass

E-R 8.00-16.00 PM II k. kristlin.kask@tyg.edu.ee 55512680
Gerli Vainomaa sotsiaalpedagoog 1.-7.klass E-R 8.00-16.00 AM III k. gerli.vainomaa@tyg.edu.ee 55553497

Kornelia Kaik

eripedagoog/õpiabi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM I k. kornelia.kaik@tyg.edu.ee  

Marika Kuldjärv

psühholoog E-R 8.00-16.00, lapsevanemad kokkuleppel SK II k 206 marika.kuldjarv@tyg.edu.ee 56453579
Riina Tõitoja logopeed lapsevanemad kokkuleppel AM III k. riina.toitoja@tyg.edu.ee  
Mariann Mihkelson väikeklassi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM-114 mariann.mihkelson@tyg.edu.ee  

Tiia Savimägi

väikeklassi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM 210 tiia.savimagi@tyg.edu.ee  

Anna Pillau

abiõpetaja kokkuleppel   anna.pillau@tyg.edu.ee  
Kairi Kalm karjäärinõustaja kokkuleppel 302    
Sigrid Meriloo kooli tervishoiutöötaja kokkuleppel SK II k. sigrid.meriloo@tyg.edu.ee 5030246
 SK – spordikompleks
AM – algklasside maja