Tugispetsialistid

Nimi                           Ametikoht Vastuvõtuaeg Ruum E-post Telefon 
Karin Lember tugikeskuse juhataja (lapsehoolduspuhkusel)        
Janeli Klauson

tugikeskuse juhataja/sotsiaalpedagoog
7.-9.klass

õpilased-õpetajad
E-R 8.00-16.00, lapsevanemad kokkuleppel
AM III k. janeli.klauson@tyg.edu.ee 55512680
Gerli Vainomaa sotsiaalpedagoog 1.-6.klass E-R 8.00-16.00 AM III k. gerli.vainomaa@tyg.edu.ee 55553497
Jana Võrk koolipsühholoog õpilased-õpetajad
E-R 8.00-16.00, lapsevanemad kokkuleppel
SK-205 jana.vork@tyg.edu.ee 56453579
Riina Tõitoja logopeed lapsevanemad kokkuleppel AM III k. riina.toitoja@tyg.edu.ee 6032009
Tiia Savimägi abiõpetaja E-R 8.00-16.00 AM I k. tiia.savimagi@tyg.edu.ee 6032009
Kaily Kalde väikeklassi õpetaja/õpiabi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM-210 kaily.kalde@tyg.edu.ee 6032009
Mariann Mihkelson väikeklassi õpetaja lapsevanemad kokkuleppel AM-114 mariann.mihkelson@tyg.edu.ee 6032009
Kornelia Kaik väikeklassi õpetaja/õpiabi õpetaja lapsevanemaga kokkuleppel AM III k. kornelia.kaik@tyg.edu.ee 6032009
Kairi Kalm karjäärikoordinaator kokkuleppel 302 kairi.kalm@tyg.edu.ee 55560528
Sigrid Meriloo kooli tervishoiutöötaja kokkuleppel SK II k. sigrid.meriloo@tyg.edu.ee 5030246
 SK – spordikompleks
AM – algklasside maja