Õpilasesindus

Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpilasesindus on heasüdamlike ja aktiivsete õpilaste grupp.

Õpilasesinduses on noored, kes näitavad üles tahet teha midagi koos koolipere jaoks. Koostöös kooli juhtkonna, vanematekogu, vallavalitsuse ja muude ühingutega teeb ÕE kõik endast võimaliku, et koolis viibimine oleks õpilastele meelepärane ning et õpilastele oleks aeg-ajalt ka mõni huvitav sündmus varuks.

Oleme südamest tänulikud meie kooli huvijuht Kairi Kalm'ile, kelle kantseldada me oleme ning kes meid alati toetab ja aitab.

Õpilasesindusega võib liituda igaüks, kel tahet, ning kes on avatud uutele ülesannetele ja projektidele.

Kui sul on mingi huvitav idee või soovid ise ÕE-ga liituda, anna sellest kindlasti õpilasesindusele teada meiliaadressil opilasesindus@tyg.edu.ee  või otsi kooli pealt üles mõni õpilasesinduse liige.

TÜG ÕE president 2017/2018 on Rasmus Kalep ja asepresident Rihard Liiva.