Koolitöötajad

Nimi Ametikoht E-post
Inna Köönvere sekretär inna.koonvere@tyg.edu.ee
Lea Kraavi juhiabi (tel. 5556 0526) lea.kraavi@tyg.edu.ee
Philip Mills IT-spetsialist philip.mills@tyg.edu.ee
Siret Piir IT-tugiisik/ eKooli administraator siret.piir@tyg.edu.ee
Jane Tamm kommunikatsioonispetsialist jane.tamm@tyg.edu.ee
Kaili Rannapalu raamatukoguhoidja kaili.rannapalu@tyg.edu.ee
Marjon Reila raamatukoguhoidja marjon.reila@tyg.edu.ee
Peeter Raudsepp valvur-administraator valvur@tyg.edu.ee
Tiia Aas valvur-administraator  
Ene Berting valvur-administraator (Algklasside maja)  
Liidia Maikina peakokk liidia.maikina@tyg.edu.ee
Riina Oselein kokk  
Tatiana Kochetova kokk  
Leila Tsatiašvili kokk  
Tõnu Tõniste remonditööline  
Vello Virves majahoidja  
Halidja Sepp riidehoidja  


Söökla abitöölised: Alme Ardoja, Anu Kalt, Tuuli Tuuling, Heidi Õunpuu

Koristajad: Maire Aavaste, Valentina Mandrik, Aili Laula, Lagle Looga, Sirje Randma, Viive Siil, Elle Tars, Aime Vihmar