Sündmuste kava 2013/2014

SEPTEMBER      
KUUPÄEV SÜNDMUS KELLELE VASTUTAJA
02.09 Õppeaasta avaaktus 2.-11. klass kell 10.00
1.,12. klass kell 13.00         
juhtkond     
03.09 Spordipäev 1.-4. klass kell 9.00 oskusainete õppetool
04.09 Spordipäev 5.-12. klass kell 9.00 oskusainete õppetool  
07.-26.09 Vabariiklik veebiviktoriin „Euroopa keeltepäev"   võõrkeelte õppetool
16.-20.09 Loodusainete nädal   reaal- ja loodusainete õppetool (Angela Kadak, Dulsi Song)
16.-29.09 Austria vahetusõpetaja  Hartwig Hitz Tabasalu Ühisgümnaasiumis   võõrkeelte õppetool (Krista Savitsch)
23.-27.09

Värvide nädal. Aedviljade näitus  

1.-4. klass algõpetuse õppetool
25.09 Koolikontsert "Rahvamuusika radadel" Jalmar Vabarna (Zetod) ja Lauri Õunapuu (Metsatöll) kell 11.05 – 2.a,b,c; 4.e  
kell 12.00 – 2.e; 3.b,d; 4.a,c 
oskusainete õppetool (Elin Ots), huvijuht
26.09 Lastevanemate üldkoosolek kell 17.00-18.00 kohtumine aineõpetajatega
kell 18.00-19.00 üldkoosolek
kell 19.00 klassikoosolek
juhtkond
27.09 Noorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm ENTRUM kell 10.45-11.30 aula 10.-12. klass huvijuht, reaal- ja loodusainete õppetool (Tõnis Vare)
27.09 Harjumaa 6. klasside õpioskuste olümpiaad 6. klass, kell 12.00 humanitaarainete õppetool (Helle Laats)
30.09–04.10

Tervisliku toitumise nädal. Sügiskompositsioonide valmistamine

1.-4. klass algõpetuse õppetool (1. klassid)
OKTOOBER      
01.-05.10 Comeniuse projekti töökohtumine Taanis   Krista Savitsch
04.10 Õpetajate päev   10.-12. klass
06.-11.10 Külalised sõpruskoolist Valgevenest   võõrkeelte õppetool (Niina Peerna)
07.-13.10 Leivanädal 1.-4. klass algõpetuse õppetool (2. klassid)
08.10 Majandus- ja ettevõtlusvõistluse Creatlon 1. etapp 8.-9.klass Krista Savitsch
8/9/16.10 Klasside pildistamised 1.-12. klass huvijuht
11.10 Viktoriin „Valgevene – Eesti" 9.-12. klass võõrkeelte õppetool (Niina Peerna)
14.10 Saksa keele päev   võõrkeelte õppetool (Krista Savitsch)
10.10,15.10 Füüsika õpikoda I, II   reaal- ja loodusainete õppetool (Olgert Laidsaar)
17.10 Vabariiklik konkurss  „Peterburi 310" (Püünsi Kool)   võõrkeelte õppetool (Ilana Veltbach)
18.10 Muuseumipäev 1.-12. klass klassijuhatajad
19.-27.10 SÜGISVAHEAEG    
30.10 "Tagasi Kooli"    
NOVEMBER      
01.11 Miss Tabasalu 2013 kell 18.00  ÕE
06.11

Kontsert külalistele Türgist

kell 10.00 arendusjuht
06.11

Koolikontsert „Teekond haldjariiki" (Mait Trink, Mait Karm, Margus Tammemägi)

kell 11.00 3.b,c; 4.a,d

kell 12.00 7.a,b,c; 3.a

oskusainete õppetool (Elin Ots)
13.11

Maakonna etluskonkursi kooli eelvoor

1.-4. klass algõpetuse õppetool
14.11

Eesti Lasteteater etendus "Loomad liikluses"

kell 9.00 1. klass huvijuht
19.11

Teater Sõber etendus "Öine seiklus"

kell 12.00 huvijuht
21.11 Algklasside etluskonkurss „Puudutus" (Viimsi Kool) 1.-4. klass algõpetuse õppetool
21.11 Töövarjupäev 2013 10.-12. klass  
22.11 Mardi- ja kadripäeva karneval 10.00-2. klassid
11.05-1. klassid
12.00-13.30 - 3.-4. klass
algõpetuse õppetool
29.11 Infomessi "Teeviit 2013" külastus 9. klass kell 12.00-16.00 karjäärikoordinaator (Kairi Kalm), klassijuhatajad
DETSEMBER      
05.12 IV kooliastme inglise keele olümpiaad (TÜG)   võõrkeelte õppetool (Piret Paju,Sigrid Mets)
09.12 Päkapikupäev 1.-12. klass huvijuht
11.12 Jõululaat   ÕE
10.-15.12 Comeniuse projekti töökohtumine Rumeenias   Krista Savitsch
12.12 Koolisisene emakeeleolümpiaad 7.-12. klass humanitaarainete õppetool
12.12 Jõulupidu kell 15.15 
5.-6. klass
huvijuht, klassijuhatajad
13.12 Jõulupidu kell 18.00 
9.-12. klass
huvijuht, klassijuhatajad
16.12 Jõulupidu kell 15.15 
7.-8. klass
huvijuht, klassijuhatajad
18.12 Jõulupidu kell 10.00 - 2. klass huvijuht, klassijuhatajad
18.12 Jõulupidu kell 12.00 - 3. klass huvijuht, klassijuhatajad
19.12 Jõulupidu kell 9.30 - 1. klass huvijuht, klassijuhatajad
19.12 Jõulupidu kell 12.00 - 4. klass huvijuht, klassijuhatajad
19.12 Füüsika õpikoda III   reaal- ja loodusainete õppetool (Olgert Laidsaar)
20.12 Kontsert Rannamõisa kirikus

10.-12. klass
kell 11.00

oskusainete õppetool (Piret Puusta)
21.12-05.01 JÕULUVAHEAEG    
JAANUAR      
08.01 Koolikontsert Ruslan Trochinsky ja "Mänguliselt muusikast"  kell 11.05/12.00  (1.-4. klass) oskusainete õppetool (Elin Ots)
18.01 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (Viimsi Kool)   humanitaarainete õppetool
21.01 Töösuhete teabepäev põhikooli viimasele klassile ja gümnaasiumile. Lektor Kaia Taal Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist kell 10.45 9.a,9.b,11.klass
kell 11.40 9.c,10.a,10.b,12.klass 
karjäärikoordinaator
25.01 Üleriigilise matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor   reaal- ja loodusainete õppetool (Anneli Nõlvak, Lembit Pallas, Kalli Hein, Lenneli Aasa)
  Comeniuse projekti moeshow   Krista Savitsch
30.01 Koolikontsert (klassikatäht Marcel Johannes Kits ja C-Jam) kell 9.50 (5.-12. klass)
kell 10.45 
oskusainete õppetool (Elin Ots)
VEEBRUAR      
01.02 Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voor   reaal- ja loodusainete õppetool (Dulsi Song)
03.-21.02 Liiklusohutuse kuu 1.-12. klass tervisenõukogu (Angela Kadak)
05.02 Teadusbuss (keemikud) kell 13.00
3.a, 4.e, 5.a, 6.c 
reaal- ja loodusainete õppetool (Kristine Laanisto)
07.02 Koolisisene olümpiaad matemaatikast 6.klassidele   reaal- ja loodusainete õppetool (Kalli Hein)
08.02 Üleriigilise keemiaolümpiaadi Harjumaa voor   reaal- ja loodusainete õppetool (Evelin Maalmeister)
12.02 Nuputa piirkonnavoor (Laagri Kool)   reaal- ja loodusainete õppetool
  Sõbrapäev   ÕE
15.02

Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor (Viimsi Kool)

  humanitaarainete õppetool
 

Kooli kooride kontserdid

  huvijuht, muusikaõpetajad
21.02 Eesti Vabariigi aastapäeva aktus 1.-12. klass  
  Koolikontsert "Meie pillid kõigi rõõmuks" (Margus Veenre) 1.-4.klass oskusainete õppetool (Elin Ots)
28.02 Matemaatika maakondlik olümpiaad 4.-6. klass reaal- ja loodusainete õppetool
MÄRTS      
01.03 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor (Viimsi Kool)   reaal- ja loodusainete õppetool (Olgert Laidsaar)
04.03

Jaapani delegatsiooni külastus

  direktor
04.03 9. klasside sisekaitsepäev (TÜG) 8.-9. klass arendusjuht
06.03 Deutsch kreativ - vabariiklik saksa keele teemapäev põhikoolile   võõrkeelte õppetool (Krista Savitsch)
07.03 Messi Noor Meister 2014 külastus kell 12.00-15.00 
8.a,c,d klass
klassijuhatajad, karjäärikoordinaator
10.-14.03 Emakeelenädal   humanitaarainete õppetool 
11.03 Teater Marionett A.de Saint-Exupery "Väike Prints"

kell 10.45
kell 12.00
7.a, 8.-9. klass

humanitaarainete õppetool (Kairi Arro)
12.03 Koolikontsert "Flamenco!" (tants-Maria Rääk,kitarr-Kristo Käo, löökpillid-Reigo Ahven) kell 9.50
2.a; 5.c,d; 10.a;12 klass
oskusainete õppetool (Elin Ots)
14.03 Tantsupäev "TANTSUD TÄNAVAL" kell 12.00-15.00 HVNTK
14.03 10. klassi vastuvõtutestid kell 10.00 õppejuht Tiina Mänd
15.-23.03 KEVADVAHEAEG    
18.03 7. klassi vastuvõtutestid kell 10.00 õppejuht Kristi Siirman
17.-23.03 Comeniuse projekti töökohtumine Portugalis   Krista Savitsch
28.03 KOOLI LAUL 2014 kell 9.50-12.45 oskusainete õppetool
APRILL      
02.04 Lahtiste uste päev lastevanematele kell 8.00-12.45 õppejuhid Tiina Mänd, Kristi Siirman
03.-04.04 Loovtööde kaitsmine 8. klass õppejuht Kristi Siirman
09.04 Koolikontsert "Silver Sepp ja fantaasiapillid" kell 10.45-11.30 oskusainete õppetool (Elin Ots)
16.-17.04 Lahtiste uste päev lasteaedadele   algõpetuse õppetool
24.04 Lõpukell 12. klass kell 10.45 11. klass
25.-26.04 Harjumaa Laululaps 2014 finaal (Kehra)    
30.04 Riigieksam - eesti keel (kirjalik) 12. klass õppejuht
  Inglise keele nädal põhikoolile   võõrkeelte õppetool
  Algklasside inglise keele nädal   algõpetuse õppetool
27.04-02.05 Comeniuse projekti töökohtumine Ungaris   Krista Savitsch
MAI      
05.05 Riigieksam - inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (kirjalik) 12. klass õppejuht
07.05 Säästva tarbimise ja jäätmete sorteerimise programm (Tallinna Keskkonnaamet, OÜ Üritusturundus) 1.a,b,c,d huvijuht
06.-09.05
12.05
Riigieksam - inglise keel võõrkeelena B1/B2-tasemel (suuline) 12. klass õppejuht
12.-13.05 Uurimistööde kaitsmine 11. klass õppejuht
13.05 Eesti keele riiklik tasemetöö (kirjalik) 6. klass humanitaarainete õppetool
14.05 Eesti keele riiklik tasemetöö (kirjalik) 3. klass algõpetuse õppetool
15.05

Matemaatika riiklik tasemetöö (kirjalik)

6. klass reaal- ja loodusainete õppetool
15.05

Rattamatk

1.-4. klass oskusainete õppetool (Karin Vigla) 
16.05 Rattamatk 5.-8. klass oskusainete õppetool (Karin Vigla) 
20.05 Matemaatika riiklik tasemetöö (kirjalik) 3. klass algõpetuse õppetool
21.05 muu õppeaine riiklik tasemetöö (kirjalik) 6. klass reaal- ja loodusainete õppetool
21.05 Kevadkontsert Salme Kultuurikeskuses kell 18.00 1.-12. klass huvijuht
22.05 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele  1.-12. klass kell 14.00 juhtkond
23.05 Riigieksam - matemaatika (kirjalik) 12. klass õppejuht
  Comeniuse nädal - projektist kokkuvõtete tegemine, projekti lõpetamine   Krista Savitsch
30.05 KOOLILÕPUMÖLL Tabasalus Tui pargis 1.-6. klass kell 10.00-15.00 HVNTK
JUUNI      
02.06 Põhikooli lõpueksam - eesti keel ja kirjandus (kirjalik) 9. klass õppejuht
02.06 Valla kevadjooks   Harku vald (Karin Pops)
03.-04.06 Ekskursioonid   klassijuhatajad
03.-04.06 Sisekaitselaager 10.-12. klass  
05.06 Kooliaasta lõpetamine

4.-6. klass kell 10.00
1.-3. klass kell 11.00
7.-8. ja 10.-11. klass kell 12.00 

juhtkond
06.06 Põhikooli lõpueksam - matemaatika (kirjalik) 9.klass õppejuht
11.06

Põhikooli lõpueksamid:
bioloogia (kirjalik)
keemia (kirjalik)
füüsika (kirjalik)
geograafia (kirjalik)
ajalugu (kirjalik)
ühiskonnaõpetus (kirjalik)
vene keel ja kirjandus (kirjalik)
inglise/saksa/vene keel võõrkeelena (kirjalik)

9.klass õppejuht
18.06

9. klasside lõpuaktus

kell 14.00 juhtkond, klassijuhatajad
19.06 12. klassi lõpuaktus kell 14.00 juhtkond, klassijuhatajad