Erasmus+ KA2 - Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa reisima (2014-2016 õa)

Projekti pealkiri

„Mit dem interaktiven Kulturkoffer durch Europa reisen" (Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa reisima)

Projekti eesmärk

1. 5 partnerriigi omavaheline koostöö kaasaegseid õpetamis-metoodikaid (nutiseadmed, muuseumiõpe jne.) kasutades;
  2. E-reisijuhi koostamine

Projekti aeg/kestvus

2014-2016

Projektijuht, kaasatud õpetajad

Koordinaator: Krista Savitsch
Osalejad: Lea Netz, Kristine Laanisto, Siret Piir, Kersti Vana, Sigrid Mets, Riina Sander,  Helle Laats, Carolin Kadaja

Õpilaste sihtgrupp

14-18- aastased õpilased

Partnerid

Ungari, Türgi, Kreeka, Poola ja Eesti

Kohtumised

• Dets. 2014 – Ungari
  • Veebruar 2015- Kreeta
  • Aprill 2015 – Eesti
  • Mai 2015 – Poola
  • September 2015- Eesti
  • Sügis 2015 –Türgi
  • Kevad 2016 – Ungari
  • Juuni 2016 - Kreeta

Valminud tööd

Projekti kodulehel on representatiivne funktsioon ja sinna tulevad suuresti lõpptulemused. Kodulehe aadress:
www.erasmus1.edu.ee
Projekti töökeskkond on eTwinningu portaali mestimisruum
Valminud on kõigi riikide esitlused teemadel: Minu kool, Minu linn, minu riik, Rahvakalendri tähtpäevad, Kuulsad kunstnikud, Kuulsad muusikud jne.
Läbi konkursi on valminud projekti logo, projekti maskott, projekti kohvrid igas riigis, projekti t-särk ja muu sümboolika – kaelapaelad, järjehoidjad, tassid, rinnamärgid jne.
Valminud on töölehed külastatud muuseumide kohta õppetööks väljaspool klassiruumi ehk muuseumiõppeks.

Pildid ja videod

Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa Poolas - TÜG kodulehel galeriis
Interaktiivse kultuurikohvriga läbi Euroopa Tabasalus – TÜG kodulehel galeriis
j