Inside and Outside

Projekti pealkiri Koolis ja koolist väljas / Outside and Inside
Projekti eesmärk Tähelepanu keskmes on õpilaste ja õpetajate koostöö Euroopa 9 riigi koolides, Euroopa kultuuripärand, õppimis- ja õpetamismeetodid koolis ja väljaspool kooli. Kogu projekt jaotub kaheks faasiks: „Koolis" (õppetöö koolis) ja "Koolist väljas" (õppetöö väljaspool kooli).
Projekti aeg/kestvus 2010-2012
Projektijuht, kaasatud õpetajad Kaider Vardja Alari Laht, Ene Alttoa, Kristi Jaason, Eneli Põld
Õpilaste sihtgrupp 11.-12. klass
Partnerid
  • G, GRG und BORG 21, „Ella Lingens" Gymnasium (Austria)
  • Tabasalu Ühisgümnaasium (Estonia)
  • Kauno Antano Smetonos vidurinė mokykla (Lithuania)
  • Istituto Comprensivo di Ponte dell'Olio (Piacenza) (Italy)
  • Kiukaisten lukio (Finland)
  • Osnovna šola Dušana Flisa Hoče (Slovenia)
  • Gmina Piaseczno-Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie (Poland)
  • Rigas Igaunu vidusskola (Latvia)
  • Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín, příspěvková organizace (Czech)
Kohtumised Poola, Soome, Itaalia, Leedu, Tšehhi, Sloveenia, Austria
Valminud tööd Teise aasta lõpuks valmib ühistööna 10-keelne tööraamat "Lähme!" (eesti, saksa, leedu, itaalia, soome, sloveeni, poola, läti, tšehhi ja inglise keeles), mida oma kooli, piirkonna (ja võimaluse korral kogu riigi) õpetajad võivad edaspidi kasutada ainetundide/õppekäikude korraldamisel. Tuginedes õppekäikudel kogutud materjalidele, koostatakse ka CD/DVD.
Pildid
Artiklid