Tabasalu Ühisgümnaasium on ajutiselt e-õppel. Koolimaja on suletud. Avamisest anname teada kooli kodulehel.

Tublid tulemused majandusolümpiaadilt

4.märtsil 2020 toimus Saku gümnaasiumis vabariikliku majandusolümpiaadi piirkonnavoor. Sel päeval osalesid üle Eesti majandusolümpiaadil 171 gümnaasiumiõpilast. Tabasalu koolist võttis olümpiaadist osa 6 õpilast.

Marcus Pupart (10.A klassist) saavutas 1.koha 63,5 punktiga vaatamata viperusele, mis teda tabas moodle keskkonnas. Igati tubli ja väärikas tulemus, mis saavutati mitu korda lühema ajaga, kui tegelikult oli ette nähtud. Kõrgeid teadmisi näitas Marcus juba TalTechi majandusvõistlusel, kus ta 150 noore hulgas saavutas 13.koha.

Harjumaa piirkonnavoorus saavutas 2.koha 63 punktiga 12.klassi õpilane Jürgen Pukk. 6.koha väärilise skooriga lõpetas 10.A klassi õpilane Raiko - Eric Trofimov.
Tubli tulemuse tegid ka Ranel Rannik, Hendrik Ellam ja Robin Küttis 10.A klassist.

Eduka olümpiaadil osalemise eest on Marcus Pupart pääsenud vabariikliku majandusolümpiaadi lõppvooru, mis toimub Tallinnas EBS gümnaasiumis 4. aprillil 2020.

Palju õnne tublidele noortele!
Õpilasi juhendas õpetaja Krista Savitsch.

23.03.20

Cultural heritage