Teadaanne

Head lapsevanemad!

Soovime oma kirjaga Teid teavitada seoses viimastel päevadel tulnud infoga reisimisest ja uudistest koroonaviiruse levikuga.

Arusaadavalt muretseme kõik laste tervise ja turvalisuse pärast. Eriti nüüd, perioodil, kus on koolivaheaeg, mida kasutatakse kõige tihedamini perereisideks. Kui olete viimasel ajal Terviseameti kirjas mainitud piirkondades reisinud, siis palun lähtuge Terviseameti soovitustest (https://www.hm.ee/et/uudised/terviseameti-soovitused-koolidele-ja-koolieelsete-lasteasutuste-juhtidele-seoses-covid-19).

Lapsevanematel palume oma otsusest laps 14 päevaks koju jätta teavitada puudumistõendiga eKoolis. Kool loeb sellise puudumise iseõppel viibimiseks ning õppega seotud info saab laps eKoolist.

Tervise Arengu Instituudi tervisekalendri fookuses on kõige kibedamal viirusnakkuste levimise ajal käte hügieen.

Kool jälgib Terviseameti teadaandeid, reageerib Terviseameti ettekirjutustele ning teavitab vajadusel õpilasi, õpetajaid ning lapsevanemaid.

Meeldivat koolivaheaja lõppu!

Martin Öövel