Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpilased võidutsesid ülekaalukalt bioloogiaolümpiaadil

01. Veebruaril toimus Saue Gümnaasiumis 59-ndat korda bioloogia maakondlik olümpiaad, kus Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpilased sooritasid enneolematult särava tulemuse.

6.-7.klasside arvestuses saavutas  48-st osalenud õpilasest :
1.koha Victoria Kopamees
6. koha Karen Viira
8. koha Senna-Marlene Maasing
13. koha Liisi Leemets
7. klassidest osalesid veel Siim Kängsepp, Gert Martin Savitsch ja Karl Richard Kalgan.

8.-9. klasside arvestuses saavutas 64-st osalenud õpilasest
1. koha Karoliina Liis Ruuto
2. koha Rico Praks
4. koha Katriina Metstak (jäädes kolmandale kohale alla ühe punktiga).

11.-12. klasside arvestuses saavutas 17-st osalenud õpilasest:
7. koha Jana Tugo ja 12. klasside arvestuses 20-st osalenud õpilasest 5. koha Carina Ruut.

Tabasalu Ühisgümnaasiumi õpilased Victoria Kopamees ja Karoliina Liis Ruuto pääsevad vabariiklikule bioloogiaolümpiaadi vooru!  Palju Õnne!
Õpilasi juhendas õpetaja Dulsi Song.

6. Klassist osales olümpiaadil Andre Nurmeots, kes saavutas 36 osalejast 28 koha ja Erich Rohtsalu, kes saavutas 31.koha. 8. Klassi arvestuses oli 64 osalejat, kus Mia Tiare Vahi saavutas 9. koha ja Triinu Rior 10. koha. Lähestikku tulemustele tulid ka Mona Märtson, kelle tulemus 18.koht ja Claudia Hallik 20.koht.

Õpilasi juhendas õpetaja Eda Rohula.

Täname kõiki tublisid õpilasi osalemast !

23.03.20

Cultural heritage