Õpilasesinduse presidendi pöördumine

Hea koolipere!

Olen nüüdseks olnud õpilasesinduse liige natuke üle ühe aasta. Kogu see eelmine aasta tõestas mulle, kui väga tahan ma sellest osa olla ning kahetsen tänase päevani, et ma juba varem ei liitunud. Selle lühikese aja jooksul, mis ma õpilasesinduses olin olnud, tekkis mul uusi mõtteid, mida me korda võiks saata.
Kui aga inimesed mulle ütlema hakkasid, et peaksin kandideerima, siis mõtlesin, et nad on täiesti hulluks läinud. Arvasin, et ma ei suuda õpilasesindust juhtida, kui olen vaid nii natuke selle sees olnud. Siiski võtsin julguse kokku ja otsustasin proovida.

Nüüd õpilasesinduse presidendina on minu eesmärgiks leida vastus sellele, kuidas kooli üritustele kohale tuua palju osalejaid. Lisaks on minu jaoks oluline siduda ka kooli juhtkond õpilastega ning olla mõlemale poolele toeks nii nõu kui jõuga. Õpilasesindus on siin selleks, et nii õpilaste, õpetajate kui juhtkonna elu siin koolis võimalikult põnevaks, toredaks ja nauditavaks teha. Seega julgustan ma ka kõiki oma kaasõpilasi Õpilasesindusega liituma, kui selleks on vähegi huvi ja tahtmist!

Tegusat kooliaastat!
Sandra Simone Jüriska